Back to top

Sabbath Bible Lessons

«Се, гряду скоро!»

 <<    >> 

Передмова

Звістка про Другий прихід Христа, яка сотні разів згадується в Біблії, була благословенною надією церкви впродовж усіх віків. Вона є лейтмотивом останньої вістки – істини для теперішнього часу, яку необхідно проголошувати світові. «Усвідомлення надії на Другий прихід Христа є тим ключем, який відкриває усі прийдешні події та пояснює уроки майбутнього». – Євангелизм. – С.220.

Як народ, котрий заявляє, що з нетерпінням очікує приходу Христа, ми повинні стежити за кожною ознакою, що вказує на цю подію. Це буде найвеличніша подія в історії світу. Хоча ми не повинні намагатися встановлювати дату повернення нашого Господа, проте нам сказано, що спостерігаючи за ознаками, котрі передбачені пророками, апостолами і Самим Христом (особливо в 24 розділі Євангелія від Матвія), ми повинні усвідомлювати, що Другий прихід Христа дуже близько, сьогодні він вже під дверима.

Згідно зі словами апостола Петра, ми повинні не тільки очікувати, але також і «прискорювати» прихід Господа (2 Петра 3:12; англ. переклад Біблії). Ми дійсно можемо «прискорити» Його прихід, приготувавшись до зустрічі з Господом (див. Від Луки 12:36-38; Дії 3:19, 20; 2 Петра 3:14) і виконуючи довірену нам Богом роботу (див. Від Луки 19:12, 13, 15; 14:23; Від Матвія 24:14). Якщо ми нехтуємо цією роботою, то несемо відповідальність за «затримку» приходу нашого Господа. Вивчаючи ці уроки, всі учні суботньої школи матимуть чудову можливість дослідити себе особисто у світлі таких питань: своїм життям я «прискорюю» чи «уповільнюю» прихід Господа? якщо у мене є вагомі причини вважати, що я «затримую» Його прихід, то як я можу зробити поворот на 180° у своєму житті й почати від щирого серця робити те, що велить Господь? Чіткі відповіді на ці питання ви знайдете при уважному вивченні уроків цього кварталу.

Нам недостатньо вірити у швидкий прихід Христа, знати все, що написано про цей прихід і проповідувати про це іншим. Є дуже багато так званих віруючих у Трьохангельську вістку, які знаходяться на «широкому шляху», заявляючи при цьому, що йдуть по «вузькому». Вони обманюють і себе, й інших. Їхня непослідовність приводить до того, що серця грішників озлоблюються, і вони вибачають себе, говорячи: «Немає різниці між нами. Ми однакові, ми нічим не відрізняємося: ми одягаємося, розмовляємо та діємо однаково». (Див. Свідоцтва для церкви – Т.1 – С.128). Такі люди будуть «зважені на терезах і знайдені дуже легкими» (див. Ранні твори. – С.37). Ці уроки покажуть, як нам уникнути такої духовної катастрофи.

Нехай же дослідження цих уроків приведе кожного з нас до більш глибшого посвячення в міру нашого наближення до Христа і один до одного! Отож, об'єднаймося усі в молитві про злиття Святого Духа, про завершення роботи, щоб перебувати в активному, старанному очікуванні й бути готовими, як був готовий істинний народ Божий в 1844 році.

Відділ суботньої школи ГК

 <<    >>